Obec Kravaře, okres Česká Lípa | U nás je taky hezky


Aktualita - Dlouho chátrající areál se dostal do dobrých rukou!

V areálu všem dobře známém jako "Truhlárna" začal kouzlit mladý sympatický pár. Pár plný energie a nadšení podpořených pracovitostí, pozval nejen na pár dobrot několik přátel kamarádů a také místních na malou prověrku nově vybudované cukrárny. Akce měla prověřit jestli je vše připraveno vpustit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Vedle již fungujícího provozu truhlárny bude brzy oficiálně otevřena i zbrusu nová cukrárna, kterou bude následovat i několik pokojů k pronajmutí pro návštěvníky našeho regionu. O dalších plánech mladého páru raději pomlčím, věřte však, že zahálet u nás rozhodně neplánují.
Kromě toho že na fotografiích oba nadšence najdete (ovšem né ve svátečním a vyvoněném, nýbrž v montérkách a značně unavené), tak také v jejich příjmech nenajdete evropskou ani jinou dotaci a ani obec a jiné instituce o nic neprosili! Věřte, nevěřte původ mají český, úmysly čisté a zdroje legální! Oba věří že za poctivou práci je všichni rádi podpoří a nový provoz jim svou přízní pomohou nejen rozjet ale i udržet při životě.

"No já nevím, všichni mě varovali: "Nedělej to, pro kravařský lidi to nemá cenu. Oni to neocení a nepodpoří nic." Já jsem za celou dobu nikoho takového nepotkal, spíše naopak, zatím všichni jen chválí a mají radost. "

Co říkáte dovedeme si svou tvář udržet nebo dokážeme pravý opak?
( Každý nanuk koupený v Kauflandu podpoří zahraničního investora - každá zmrzlina koupena v naší cukrárně nakopne k další činnosti někoho tak nadšeného a nezkaženého jako jsou Vondráčkovi.)

Robert Lůžek