Obec Kravaře, okres Česká Lípa | U nás je taky hezky


Aktualita - AKTUALIZACE 2.3.2017 - VIDEO - Přípravka FK Loko Kravaře vyrazila....

Návštěvu v kabině a její atmosféru můžete shlédnout na následujícím videu:

youtube.com - ZDE


 


Cesta za zážitkem II

Naše první cesta za zážitkem vedla v loňském roce na fotbalový stadion AC SPARTA Praha. Ovšem dnes v zimním období jsme našim dětem připravili zážitek ze zimního sportu, vyjeli jsme za Bílými Tygry do Liberce.
Na hlavní bráně už na nás čekal marketingový manažer pan Martin Kadlec, který nás ihned obdaroval dárečky od Tygrů. Vzal nás do zázemí hokejových borců, navštívili jsme tiskové centrum,
regenerační zónu, týmový obývák a také plně vybavenou kabinu Tygrů před zápasem. Poté jsme vyrazili na mistrovské utkání s Hradcem Králové. Za přípravu a komplexní prohlídku stadionu
patří velké poděkování právě panu Kadlecovi.

Z našich dětí se ihned staly velcí fandové Bílých tygrů – praví srdcaři. Děti si to užívaly bez ostychu, chvilkama fandily jako tvrdé jádro Tygrů. Přestávky mezi třetinami vyplnili ve stylu – utratit všechny peníze, co mi dali rodiče. Po výsledku 2 : 1 pro Tygry nás čekala hlučná cesta ve Školáčku zpět. Každý ze sebe chtěl dostat ten největší zážitek. S mírným zpožděním jsme dorazili do Kravař, kde na nás čekali rodiče. Těšíme se na další zážitky, které nám připraví obec s vedením FK LOKO Kravaře. My se jim za to odvděčíme dobrými výsledky v jarní části fotbalové soutěže.
(Poděkování patří také nedalekému Lomu Dubičná, konkrétně panu Kaňovskému za bezplatné zapůjčení auta pro dopravu našich malých sportovců).
Jako „samozřejmost“ bereme poděkování doprovodu přípravky FK LOKO Kravaře panu Michalu Uhlířovi a Lucce Minárikové


Lukáš Pýcha

.... tentokrát na mistrovské utkání HC Bílí Tygři Liberec vs. Mountfield HK

Vedení naší obce ve spolupráci s trenéry přípravky FK Loko Kravaře připravilo pro naše malé fotbalisty opravdu překvapení: návštěvu mistrovského utkání s prohlídkou zákulisí hokejové arény, kde hrají Bílí Tygři Liberec.

Další fotogalerie bude zveřejněná po ukončení zápasu a návratu našeho fotbalového potěru do Kravař.