Obec Kravaře, okres Česká Lípa | U nás je taky hezky


  Aktualita - OP starší přípravky.

FK Loko  Kravaře  -  Stružnice/H. Police   7  :  6

 

V září 2015 vzniklo mužstvo „přípravka“ FK Loko Kravaře, které vyplnilo dlouhou dobu, kdy oddíl FK Loko Kravaře neměl mládežnický oddíl. Po roce tréninků jak „venku“ tak v tělocvičně nastal den pravdy. První mistrovské utkání je zde.

 

FK Loko Kravaře  -  Stružnice/Horní Police   7  :  6

Poločas:  5  -  5

Rozhodčí delegovaný FIFA: Vovčuk Míťa

Branky za Kravaře: -     Novotný Filip         4x

  • Šponiar Ondra      2x
  • Chňapko Tomáš   1x

Sestava FK Loko Kravaře: Macek Vojta, Hladíková Kristina, Rutter Lukáš, Rutter Vojta, Novotný Filip, Šindelář Lukáš, Chňapko Tomáš, Uhlířová Aneta, Provazník Ondřej, Pongo Michal, Palka Jan, Kožnar Jakub, Duka Adam, Šponiar Ondra,

Trenéři: Pýcha Lukáš a Hybler Lukáš

Tisková zpráva pro ČTK: První mistrovské utkání našich nejmenších fotbalistů se vydařilo nad rámec těch nejoptimističtějších úvah. Za krásného počasí a velmi pěkné divácké kulisy (cca 60 – 70 diváků a rodičů)domácí dravci vyhráli 7-6, což ale není to nejdůležitější.

Důležité je to, že naše děti dokázaly svoje obrovské fotbalové zlepšení v tak krásném sportu, jakým fotbal bezesporu je.

Hlasy trenérů: Musíme pochválit celý kravařský tým, který dokázal že i když je soupeř o hlavu vyšší, ale o to my jsme bojovnější, tak že výsledek se dostaví. Děkujeme všem, kteří nás  jakýmkoli způsobem podpořili a podporují. Slibujeme, že budeme poctivě trénovat, abychom byli lepší a lepší!

Kravaře do toho!

Lukášové – Pýcha a Hybler.