Obec Kravaře, okres Česká Lípa | U nás je taky hezky


Aktualita - Výsledky naší přípravky - Aktualizace - slovo trenérů

FK Lokomotiva Kravaře – starší přípravka – několik slov o podzimní části soutěže:

Zdravíme všechny fotbalové příznivce a dovolte nám několik slov o právě ukončené podzimní části fotbalové sezóny našich nejmenších fotbalistů.
Okresní přebor starší přípravky hraje tuto sezónu devět týmů a je nutno říci, že to jsou z velké části zvučná jména (Doksy, Jablonné, Stráž p. Ralskem, Cvikov), čili oblasti s daleko větším počtem dětí a většími zkušenostmi s mládežnickým sportem. Proto jsem velmi rád, že mohu s klidným svědomím říci, že jsme se mezi nimi opět neztratili a vybojovali spoustu výborných utkání a to bez ohledu na to jak dopadly.

Nás trenéry velmi těší tréninková a zápasová morálka, kterou nám vedení dospělých fotbalistů mnohdy závidí. Dá se říci, kádr starší přípravky je stabilizovaný a vše funguje tak jak má.
Myslím, že by na tomto místě nebylo dobré chválit (nebo i nechválit) jednotlivce, ale je potřeba vyzdvihnout týmového ducha, schopnost starších hráčů pomoci těm mladším a snažit se svůj vlastní prospěch omezit a přizpůsobit vše pro potřebu celého družstva.
To že jsme v tabulce v horní polovině (jsme třetí) nás samozřejmě velmi těší, ještě větší radost však máme z viditelného zlepšování fotbalového umu a ze zdraví a pohybu našich svěřenců.
Je potřeba opět poděkovat našim fanouškům a hlavně rodičům. Jejich podpora je pro nás velmi důležitá. Často se nám stává, že jsme na hřištích soupeřů fanouškovsky i rodičovsky v přesile a je super pocit, že na to nejsme sami.

Také podpora ze strany obce a vedení fotbalového klubu nám velmi pomáhá a bez ní to nešlo. Doprava na utkání, materiální vybavení a mnoho dalšího je dobré úrovni a děkujeme za to.
Díky spolupráci fotbalového klubu s firmou Fehrer Bohemia v České Lípě jsme obdrželi příspěvek 2000 kč na materiální vybavení malých fotbalistů, dále nás finančně podpořil pan Tomáš Chňapko.
Ten ještě jako bonus pro nás dojednal zakoupení dvou nádherných profesionálních míčů opět firmou Fehrer Bohemia v České Lípě. Touto cestou za vše moc a moc děkujeme! Už se těšíme na jarní mistráky, s takovými míči bude gólů ještě víc (teď jsme jich dali 86!).

Po posledním vítězném zápase proběhla v klubovně rozlučka, nechyběly dortíky-věnečky a rolády z rukou cukrářské bohyně Lucky Pýchové – děkujeme, bylo to výborné. Dětské šampáňo od našeho kamaráda Honzy WU nemělo chybu, špunty létaly hodně vysoko – děkujeme. President Jarda Kříž dodal brambůrky a nealko nápoje a my jsme všechno snědli a vypili a divíme se, že nás nebolelo bříško. Jardo díky moc!

Ještě pár slov o tom co nás čeká. Po dlouhé sezóně si musíme odpočinout, ale hned po Silvestru na to “vlítnem“. Dvakrát v týdnu trénink v tělocvičně ZŠ, návštěva kravařského fitka, pojedeme do bazénu.
No a od prvního do čtvrtého března soustředění v Libverdě, které se vloni velmi vydařilo.
Doufáme, že letos bude ještě lepší.

A to je asi všechno. Přejeme našim malým fotbalistům stálé zdraví, štěstí a životní pohodu. Ale to vlastně přejeme všem normálním lidem.                                                                                                  
Mnoho sportovních úspěchů , krásný zbytek letošního roku a super zimní radovánky přejí trenéři Lukáš Pýcha, Honza Palka, Lukáš Hybler a Míra Vytiska (marketingový manager).

Naše fotbalová přípravka ukončila s těmito výsledky podzimní část své soutěže:

Bukovany - Kravaře 3 - 14
Cvikov „B“ - Kravaře 6 - 9
Kravaře - Jablonné 5 - 4
Skalice - Kravaře 4 - 10
Kravaře - H. Libchava 13 - 4
Cvikov „A“ - Kravaře 11 - 7
Kravaře - Stružnice/ H. Police 4 - 11
Stráž p. Ralskem - Kravaře 13 - 2
Kravaře - Doksy 7 - 6
Kravaře - Bukovany 17 - 3


IMG_4441