Obec Kravaře, okres Česká Lípa | U nás je taky hezky


Aktualita - Prosím čtěte pozorně!

Vážení spoluobčané. Obracím se touto formou na Vás ve věci „zaručených informací“, které v těchto hodinách „hýbou“ Kravařemi.

Údajně mám informace o opětovném vypnutí elektrického proudu v našich obcích a to na dobu cca dvou dní.

Toto tvrzení se absolutně nezakládá na pravdě. Dnes ráno mi volal občan Kravař pan Lukáš P. s tím, zda bude elektrika opět vypnutá, že jede do práce a topí .
Následně mi volala paní Jitka Švastová, že byla v krámě na náměstí a tam bylo pozdvižení, že se vypíná elektrika na dva dny a starosta o tom ví a povídal o tom.

Situace je následující: Včera tj. 31.10.2017 bylo vedení „sesvorkováno“, aby naše domácnosti byly „pod proudem“. Ještě dnes probíhají opravy a nikdo nikde neví, že by se mělo vedení vypínat, aby opravy byly provedeny do závěrečného stavu, tak jak mají být.

Dělám vše pro to, aby jste dostali včas kvalifikované informace, kdy by k případnému omezení (údajně na maximálně dvě hodiny) mělo dojít. Jakmile takovouto informaci budeme mít, okamžitě se ji prostřednictvím těchto webových stránek dozvíte.

Velmi Vás, návštěvníky těchto stránek prosím, dejte tuto informaci na vědomí Vašemu okolí.

Stejně tak, máte li „zaručené informace“, volejte prosím na můj mobil 736 671 045 nebo na pevnou linku pí. Švastové 487 868 220.

Děkuji. Vomáčka - starosta