FK Lokomotiva Kravaře



TEAM 2013:

SESTAVA

Brankář :
Řehák Ondřej
Pýcha Lukáš

Obránci :
Laco Marek
Gallo Dušan
Provazník Matěj
Končel Michal
Kubišta Antonín
Trégr Jakub

Záložníci :
Řehák Martin
Koutný Jan
Koutný Marek
Palka Jan
Martin Kaňovský

Útočníci :
Suchan Marek
Šubrt David
Lukáš Starý

Tisková mluvčí:
Jana Mikulová

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Konečná tabulka III. třída, ročník 2000/2001
1 D.Libchava 18 1 3 79:31 55
2 St.Splavy 14 6 2 51:22 48
3 Noviny 11 6 5 44:27 39
4 H.Libchava 11 3 8 26:36 36
5 Slop 10 5 7 47:38 35
6 Svor 8 6 8 32:33 30
7 Kravaře A 8 5 9 28:28 29
8 Okna 7 5 10 42:41 26
9 LOKO Č.Lípa 7 3 12 37:53 24
10 Žandov 6 6 10 29:57 24
11 Lindava 5 3 14 39:57 15
12 Dubá 1 3 18 24:22 6
Konečná tabulka III. třída, ročník 2001/2002
1 Tuháň 19 0 3 67:23 57
2 K.Šenov 15 3 4 20:29 48
3 Sloup 12 4 6 48:21 40
4 Okna 12 4 6 43:24 40
5 FK Č.Lípa B 12 3 7 50:38 39
6 H.Libchava 12 2 8 41:35 38
7 Žandov 7 8 7 23:32 29
8 Lindava 6 5 11 33:44 23
9 Svor 6 4 12 35:48 22
10 Kravaře 5 3 14 27:43 18
11 Noviny 4 3 15 22:52 15
12 Loko Č.Lípa 1 3 18 19:05 6
Konečná tabulka III. třída, ročník 2002/2003
1 Skalice B 15 3 4 55:23 48
2 V.Valtinov 12 6 4 42:24 42
3 Dubnice 12 4 5 47:32 40
4 Sloup 10 7 5 39:29 37
5 FK Č.Lípa B 9 5 8 42:33 32
6 Žandov 10 2 10 37:38 32
7 Okna 8 6 8 25:29 30
8 Noviny 7 4 11 30:33 25
9 Kravaře 7 3 12 24:34 24
10 Lindava 7 3 12 16:39 24
11 H.Libchava 4 6 12 30:40 18
12 Svor 2 7 13 13:40 13
Konečná tabulka III. třída, ročník 2003/2004
1 Kravaře A 18 2 2 54:17 56
2 FK Č.Lípa B 18 1 3 39:14 55
3 Žandov 10 8 4 30:23 38
4 LOKO Č.Lípa 10 3 9 45:33 33
5 Dubnice 6 10 6 26:38 28
6 Lindava 6 7 9 25:34 25
7 Zákupy 7 4 11 22:39 25
8 V.Valtinov 7 3 12 30:39 24
9 Sloup 7 3 12 26:36 24
10 Noviny 6 5 11 38:47 23
11 Okna 6 4 12 26:36 22
12 H.Libchava 4 4 14 20:45 16
Konečná tabulka III. třída, ročník 2004/2005
1 Jestřebí 23 2 0 99:13 71
2 St.Splavy 12 8 5 60:39 44
3 Č.Kamenice 13 5 7 46:29 44
4 Doksy 10 9 6 51:39 39
5 Kravaře 9 8 8 39:34 35
6 D.Libchava 10 5 10 42:52 35
7 Dobranov 10 4 11 44:54 34
8 Holany 9 3 13 43:42 30
9 K.Šenov 7 7 11 32:45 28
10 Bukovany 8 3 14 37:45 27
11 Polevsko 7 6 12 39:55 27
12 Skalice B 6 8 11 37:48 26
13 Zahrádky 7 3 15 36:78 24
14 H.Police 5 7 13 26:55 22
Konečná tabulka I.B třída – západ, ročník 2005/2006
1 Ještěd 23 3 0 129:22 72
2 Vratislavice 18 4 4 68:32 58
3 St.Splavy 13 6 7 47:41 45
4 Habartice 12 8 6 46:30 44
5 Doksy 12 2 12 56:51 38
6 Mimoň B 11 5 10 54:59 38
7 Kravaře 12 1 13 39:62 37
8 Cvikov 10 4 12 39:52 34
9 Chrastava 9 6 11 37:35 33
10 Ž. Brod B 9 6 11 40:57 33
11 Kr. Studánka 8 6 12 41:49 30
12 Č. Kamenice 5 8 13 31:39 23
13 Jindřichovice 6 2 18 39:82 20
14 Brniště 2 3 21 20:14 9
Konečná tabulka I.B třída – západ, ročník 2006/2007
1 Cvikov 19 7 0 72:25 64
2 St.Splavy 16 6 4 70:38 54
3 Doksy 14 6 6 74:43 48
4 Chrastava 13 5 8 51:38 44
5 Kr. Studánka 14 1 11 52:32 43
6 Habartice 12 4 10 53:47 40
7 Bukovany 11 7 8 39:36 40
8 N.Město 11 6 9 66:57 39
9 Hodkovice 10 5 11 58:52 35
10 Heřmanice 7 6 13 40:63 27
11 Mšeno B 7 6 13 38:65 27
12 Mimoň B 8 2 16 43:73 26
13 Kravaře 4 3 19 36:72 15
Konečná tabulka II. třída, ročník 2007/2008
1 Jablonné 20 4 2 83:34 64
2 Jestřebí 18 7 1 74:31 61
3 Dubá 13 6 7 57:37 45
4 Kravaře 11 8 7 55:43 41
5 Stružnice 11 4 11 57:44 37
6 V.Valtinov 11 3 12 55:50 36
7 Skalice B 10 8 8 39:35 35
8 D.Libchava 9 6 11 34:45 33
9 Kamenice 7 9 10 39:47 30
10 H.Police 8 6 12 36:53 30
11 K.Šenov 7 8 11 40:50 29
12 Žandov 6 6 14 23:46 24
13 Brniště 5 6 15 33:54 21
14 Holany 3 5 18 27:81 14
Konečná tabulka II. třída, ročník 2008/2009
1 Jestřebí 19 5 2 101:30 62
2 LOKO Č. Lípa 14 5 7 57:37 47
3 Dubá 14 4 8 45:34 46
4 Dubice 13 5 8 54:49 44
5 D.Libcgava 12 6 8 46:42 42
6 Kamenice 11 4 11 48:55 37
7 Skalice B 10 6 10 47:47 36
8 Stružnice 10 5 11 50:50 35
9 Kravaře 9 7 10 48:49 34
10 K.Šenov 8 7 11 45:51 31
11 H.Police 9 4 13 38:51 31
12 N.Oldřichov 6 6 14 36:51 24
13 Brniště 4 8 14 21:44 20
14 Žandov 3 8 15 19:04 17
Konečná tabulka II. třída, ročník 2009/2010
1 Dubá 15 6 5 60:30 51
2 Jestřebí 14 7 5 65:29 49
3 Dubice 13 9 4 48:28 48
4 H.Police 12 6 8 48:39 42
5 N.Oldřichov 12 5 9 48:40 41
6 D.Libchava 12 4 10 47:45 40
7 Stružnice, 12 3 11 61:46 39
8 Zahrádky 11 5 10 55:62 38
9 Skalice B 10 4 12 49:53 34
10 V.Valtinov 9 5 12 44:46 32
11 K.Šenov 8 5 13 36:63 29
12 Kravaře 6 7 13 38:59 25
13 Kamenice 7 1 18 34:70 22
14 Brniště 6 3 17 40:63 21
Konečná tabulka II. třída, ročník 2010/2011
1 D.Libchava 17 5 4 62:29 56
2 H. Police 14 8 4 57:29 50
3 jestřebí 13 7 6 69:35 46
4 Zákupy 13 3 10 59:53 42
5 K.Šenov 12 5 9 67:40 41
6 Skalice B 12 4 10 60:52 40
7 Stružnice 11 4 11 59:55 37
8 3Kravaře 12 1 13 52:62 37
9 N.Oldřichov 11 3 12 45:45 36
10 V.Valtinov 10 1 15 53:70 31
11 Zahrádky 10 1 15 52:72 31
12 Kamenice 7 7 12 45:48 28
13 Jablonné B 8 2 16 42:78 26
14 Kunratice 5 3 18 36:90 18
Konečná tabulka II. třída, ročník 2011/2012
1 Doksy B 21 3 2 98:30 66
2 V.Valtinov 12 7 7 65:47 43
3 Zákupy 12 6 8 74:49 42
4 Dubá 10 9 7 56:45 39
5 Zahrádky 12 3 11 51:53 39
6 Kamenice 9 10 7 54:48 37
7 D.Libchava 10 7 9 46:52 37
8 Stružnice 8 11 7 53:55 35
9 Polevsko 10 5 11 34:54 35
10 Skalice 8 6 12 55:56 30
11 B 8 5 13 45:56 29
12 K.Šenov N.Oldřichov 7 8 11 41:52 29
13 Kravaře 8 3 15 43:76 27
14 LOKO Č.Lípa B 4 3 19 39:81 15
Konečná tabulka II. třída, ročník 2012/2013
1 Zákupy 20 3 3 100:32 63
2 D.Libchava 16 6 4 63:33 54
3 Sloup 16 4 6 66:36 52
4 Dubá 15 5 6 74:42 50
5 Č.Kamenice 15 3 8 55:44 48
6 Skalice 14 3 9 66:49 45
7 LOKO Č.Lípa 11 3 12 69:56 36
8 N.Oldřichov 9 5 12 52:54 32
9 Stružnice 9 4 13 44:67 31
10 Kravaře 8 5 13 41:62 29
11 K.Šenov 7 6 13 50:60 27
12 Zahrádky 7 4 15 29:66 25
13 Brniště 4 5 17 38:80 17
14 Polevsko 3 0 23 23:89 9

II. třídy okresního přeboru – po 10 kole :

1. Zákupy 42 : 12 24
2. Dolní Libchava 24 : 11 19
3. SK Skalice 28 : 19 19
4. Sloup v Čechách 25 : 16 18
5. Slavoj Dubá 25 : 19 16
6. Lokomotiva Kravaře 18 : 13 16
7. FC Kamenice 19 : 25 16
8. TJ Lokomotiva Česká Lípa 24 : 25 14
9. Kamenický Šenov 17 : 20 12
10. Dynamo Stružnice 19 : 27 12
11. Jiskra Nový Oldřichov 16 : 20 10
12. FK Brniště 15 : 24 9
13. Sokol Zahrádky 8 : 29 7
14. PV FC Polevsko 11 : 31 6

II. kolo Okresního přeboru II. třída :

Zahrádky – Kravaře 3 : 2 ( branky za Kravaře – Jan Palka, Jan Koutný )

Mužstvo FK Lokomotiva Kravaře pro rok 2012/13

Okresní přebor II. třída 2011/2012

Podzim 2011

datum čas zápas výsledek
1 13. 8. 15.00 Kamenice – Kravaře 1:1
2 20.8. 16.30 Kravaře – V. Valtinov 0:4
3 27.8. 16.30 Zahrádky – Kravaře 3:5
4 3.9. 16.00 Jestřebí – n.Oldřichov 4:3
5 10.9. 16.00 Dubá – Kravaře 7:0
6 17.9. 10.30 D. Libchava – Kravaře 3:0
7 24.9. 15.30 Kravaře – Stružnice 3:1
8 1.10. 15.00 LOKO ČL. B – Kravaře 3:1
9 8. 10. 15.00 Kravaře – Skalice B 3:1
10 16.10. 14.30 Kam.Šenov – Kravaře 2:1
11 22.10. 14.30 Kravaře – Doksy B 0:3
12 29. 10. 14.00 Zákupy – Kravaře 3:0
13 5. 11. 14.00 Kravaře – Polevsko 5:2

Jaro 2012

datum čas zápas výsledek
1 24.3. 15.00 Kravaře – Kamenice 1:3
2 31.3. 15.00 V. Valtinov – Kravaře 2:2
3 7.4. 16.30 Kravaře – Zahrádky 2:1
4 14.4. 16.30 N.Oldřichov – Kravaře 2:1
5 21.4. 17.00 Kravaře – Dubá 1:3
6 28.4. 17.00 Kravaře – D.Libchava 1:2
7 6.5. 15.00 Stružnice – Kravaře 2:1
8 12.5. 17.00 Kravaře – LOKO ČL. B 4:0
9 20.5. 10.30 Skalice B -Kravaře 6:1
10 26.5. 17.00 Kravaře – Kam. Šenov 2:1
11 3.6. 17.00 Doksy B – Kravaře 12:0
12 9.6. 17.00 Kravaře – Zákupy 3:5
13 16.6. 17.00 Polevsko – Kravaře 1:1

Konečná tabulka

1. Doksy B 26 21 3 2 98:3 66
2. V. Valtinov 26 12 7 7 65:47 43
3. Zákupy 26 12 6 8 74:49 42
4. Dubá 26 10 9 7 56:45 39
5. Zahrádky 26 12 3 11 51:53 39
6. Kamenice 26 9 10 7 54:48 37
7. D.Libchava 26 10 7 9 46:52 37
8. Stružnice 26 8 11 7 53:55 35
9. Polevsko 26 10 5 11 34:54 35
10. Skalice B 26 8 6 12 55:56 30
11. K. Šenov 26 8 5 13 45:56 29
12. N. Oldřichov 26 7 8 11 41:52 29
13. Kravaře 26 8 3 15 43:76 27
14. LOKO ČL B 26 4 3 19 39:81 15


Slovo předsedy FK LOKO Kravaře pana Jaroslava Kříže na závěr sezóny 2011/2012:

„Ohlédneme-li se za sezónou 2011/2012, tak jsme jen díky dobrým náhodám zůstali ve II. třídě Okresního přeboru.
Doufám, že sezóna 2012/2013 bude poklidnější a nebudeme se muset nervovat v posledních kolech jestli „spadneme“ nebo zůstaneme ve II. třídě. Problémem zůstala údržba areálu, která se neobešla bez organizační, tak finanční podpory obce.“

Okresní přebor II. třída 2010/2011

Podzim 2010

kolo datum čas zápas výsledek
2 15. 8. 17.00 Kravaře – Stružnice 3:1
3 22. 8. 16.30 V. Valtinov – Kravaře 2:1
4 29. 8. 15.30 Kravaře – Zahrádky 1:3
5 5. 9. 16.00 Jestřebí/Provodín – Kravaře 4.1
6 12. 9. 15.00 H. Police – Kravaře 4:1
7 19. 9. 15.30 Kravaře -D. Libchava 3:1
8 26. 9. 15.30 Jablonné – Kravaře 3:4
9 3. 10. 15.00 Kravaře – Skalice 3:1
10 10. 10. 15.00 K. Šenov – Kravaře 4:1
11 17.10. 14.30 Kravaře – Zákupy 1:0
12 24.10. 14.30 Kamenice – Kravaře 0:0
13 31. 10. 14.30 Kravaře – N. Oldřichov 2:0
1 6. 11. 15.00 Kunratice – Kravaře 4:3

Jaro 2011

kolo datum čas zápas výsledek
16 27. 3. 15.00 Kravaře – V. Valtinov 4:0
17 3. 4. 15.30 Zahrádky – Kravaře 2:1
18 10. 4. 15.30 Kravaře – Jestřebí-Provodín 1:2
19 17. 4. 16.00 Kravaře - H. Police 0:3
20 23. 4. 10.30 D. Libchava – Kravaře 3:1
21 1. 5. 16.30 Kravaře – Jablonné 4:3
22 8. 5. 10.30 Skalice – Kravaře 6:1
23 15. 5. 16.30 Kravaře – K. Šenov 1:5
24 22. 5. 17.00 Zákupy – Kravaře 2:4
25 29. 5. 17.00 Kravaře – Kamenice 2:1
26 4. 6. 17.00 N. Oldřichov – Kravaře 1:2
14 12. 6. 17.00 Kravaře – Kunratice 2:1
15 19. 6 15.00 Stružnice – Kravaře 6:5

Konečná tabulka

1. FC Dolní Libchava 26 17 5 4 62:29 56 17
2. Horní Police 26 14 8 4 57:29 50 11
3. Jestřebí – Provodín 26 13 7 6 69:35 46 7
4. Zákupy 26 13 3 10 59:53 42 3
5. FK Sklo Kamenický Šenov 26 12 5 9 67:40 41 2
6. SK Skalice B 26 12 4 10 59:52 40 1
7. Dynamo Stružnice 26 11 4 11 52:55 37 -5
8. Lokomotiva Kravaře 26 12 1 13 52:60 37 -2
9. Jiskra Nový Oldřichov 26 11 3 12 45:45 36 0
10. Slavoj Velký Valtinov 26 10 1 15 53:70 31 -8
11. FC Zahrádky 26 10 1 15 52:72 31 -8
12. FC Kamenice 26 7 7 12 45:48 28 -11
13. Tatran Jablonné B 26 8 2 16 42:79 26 -13
14. Dynamo Kunratice 26 5 3 18 36:90 18 -21