Obec Kravaře, okres Česká Lípa | U nás je taky hezky

Aktuality

Poločas: 5 - 3, branky za Kravaře Ondřej Šponiar 4x, Filip Novotný 3x, Vojta Macek 2x, Jakub Novák

Začátek zápasu vyzněl naprosto jasně pro domácí tým, kdy již Stružnice vedla 5 : 0. Zápas se ovšem začal vyvíjet velmi zajímavě a to po vstřelení první branky z kopaček našeho ostrostřelce Ondřeje Šponiara. Najednou bylo všude plno hráčů Kravař a to zejména hostující fanoušci odměňovali potleskem a výkřiky „Wou..!“ První poločas skončil přijatelným výsledkem 5 – 3.

Nevíme sice co se dělo v kabině Kravař, ale do druhého poločasu nastoupili hosté jako polití živou vodou.Hrálo se „nahoru dolů“ a jak podotkl vždy objektivní a skromný trenér Hybler: „Rozpoutali jsme zelené peklo.“

Nutno konstatovat, že bojovnost a obětavost byla patrná na obou stranách.

Diváci byli napjatí do poslední vteřiny zápasu a po závěrečném hvizdu rozhodčího konstatovali, že remíza je zasloužená.

Závěrečný penaltový rozstřel vyzněl lépe pro domácí a to 4 – 2. „Ty desítky se daly čekat, že takhle dopadnou. Tam je totiž jasné a hraje roli, jak hráči znají terén. A to Stružnice potvrdila, neboť její hráči věděli o každém drnu a krtinci“, komentovala výsledky pokutových kopů fanynka FK Kravaře paní L. Mináriková.

Sepsala: Lucie Mináriková (za doplňování, diktování a poučování jak to bylo M.Uhlíře st.).