Obec Kravaře, okres Česká Lípa | U nás je taky hezky

Aktuality

Poločas: 2 - 2, branky za Kravaře: 2x Novotný Filip, Uhlířová Aneta, Macek Vojta

K zápasu s týmem Jablonného jsme se sešli o třinácti hráčích, sedm marodů fandilo z domova.
Zápas se našemu týmu i přes nepříznivý výsledek vydařil. Hráči bojovali jako lvi a jsme rádi, že se brankově prosadila i naše jediná fotbalistka.
Po jediném odpískaném faulu (a že jich mělo být podstatně více) proti domácímu týmu skóroval i náš golman Máca a to z půlky hřiště.
Dovolíme si tvrdit, že pan rozhodčí si během hry neuvědomil, že není trenérem domácího týmu a viditelně našim borcům uškodil, obzvláště pak, když zápas zkrátil o čtyři minuty. Těchto nepochopitelně zkrácených minut je velká škoda, neboť náš tým byl v tlaku na branku soupeře a už už jsme viděli minimálně vyrovnaný výsledek.
Děkujeme všem kravařským fanouškům za přízeň.

Ze studia Fotbal FK Loko Kravaře: slovo experta, tentokrát Lucie Minárikové.